Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!

Bir Ankara kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Öğrenci Yurdu personelleri olarak sizlere diğer yurtlardan bizleri farklılaştıran özelliklerimize değinmek istiyoruz. Kısacası Neden Bizi Seçmelisiniz? sorusunun cevabını aktarmak istiyoruz...

Bizi Farklılaştıran Detaylar!

1- Sektörün En Yüksek Veli&Müşteri Memnuniyeti

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci yurdunu diğerlerinden ayıran en önemli detaylardan bir tanesi de veli&müşteri memnuniyetinin yüksek olmasıdır. 2006 yılından bu yana sektörde çalışmalarını sürdüren yurdumuzun veli&öğrenci memnuniyetinin oldukça yüksek olmasının temel sebebi güvendir. Sizin için değerli olan kızınızı güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız mutlaka Ardıçlar Kız Öğrenci Yurtlarına uğramalısınız.

2- Kaliteli İnternet Hizmetleri

Ankara Kız öğrenci yurdu olarak yıllarca çalışmalarını sürdüren firmamızın yurtlarında diğer firmaların yurtlarının aksine göstermelik İnternet hizmetleri vermiyoruz. Her konuda olduğu gibi bu konuda da masraftan kaçınmamaya özen göstermiş bulunuyoruz. Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu, fiber altyapı sistemine sahip bir İnternet altyapısına sahiptir.

3- Ferah Çalışma Odaları

Ardıçlar kız öğrenci yurdunu diğer yurtlardan ayıran en temel özelliklerden bir tanesi de ferah çalışma odalarıdır. Yurdun kapasitesine uygun bir şekilde, binanın en üst katında yer alan kaliteli çalışma odaları öğrenim hayatınızdaki verimliliği çok ciddi bir şekilde artırabilmenize olanak tanıyacaktır. Sessiz ve ferah bir ortamda ders çalışmak için adresiniz mutlaka Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu olmalıdır.

4- Tüm Yönetmeliklere Uygun Yurt Binası

Ankara Kız Öğrenci Yurdu denilince parmakla gösterilen ender yurtlardan bir tanesi olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu binası tüm yönetmeliklere uygun bir şekilde inşa edilmiştir. Bu sayede sizin için değerli olan evlatlarınız öğrenim hayatları boyunca tüm risklerden arındırılmış bir binada barınabileceklerdir.

5- Kaliteli Yemekler

Ankara kız öğrenci yurdu araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi de yemeklerdir. Profesyonel olan aşçılar ile gayet temiz bir mutfakta yapılan yemekler kızınızın evindeki yemekleri adeta aramamasını sağlayacaktır.

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu erken kayıt avantajlarından yararlanmak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz.