7-24 Güvenlik İçin Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu

7/24 Güvenlik İçin Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu

Ailelerin kızlarını okutmak isterken üzerinde durdukları en önemli konuların başında güvenlik gelmektedir. Çünkü güvenlik, bir öğrencinin eğitim hayatını doğrudan etkileyen bir etmendir...

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunda Uygulanan Güvenlik Hizmetleri

1- Parmak İzi ile Giriş Sistemi

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu diğer kız öğrenci yurtlarının aksine son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış önemli bir kurumdur. Parmak izi ile giriş sistemi de güvenliğe verilen önemin en önemli göstergesidir.

2- Giriş-Çıkışların Kontrol Edilmesi

Ailelerin gözlerinin arkada kalmaması için kız öğrencilerimizin giriş çıkış saatlerinde düzenlemeler getirilmektedir. Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu olarak belirlemiş olduğumuz bu giriş çıkış saatlerine riayet edilmemesi halinde öğrencilerin ailelerine gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

3- Her Noktanın Güvenlik Kameraları ile İzlenmesi

Güvenilir Ankara kız öğrenci yurdu olarak öne çıkmayı başaran Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile denetlenmektedir. Herhangi bir güvenlik zafiyetine yol açılmaması için son teknolojik kamera sistemleri kurulmuştur.

4- Profesyonel Güvenlik Elemanları

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar öğrenci yurdunda işletmeciler değil profesyonel güvenlik elemanları yurdun güvenliğini sağlamaktadır. Bu sayede sizler için önemli olan çocuklarınızın güvenliği en başarılı bir şekilde sağlanmış olur.

5- Binaya Giren Çıkanların Denetlenmesi

Yurdumuza girecek olan kişilerin denetlenmesi de muazzam bir kalite ile yapılmaktadır. Asla yurdumuza kimliği belli olmayan kişiler sokulmamaktadır. Bina içine giren kişilerin yurt içinde ne tür faaliyetler de bulunduğu ve kimlerle görüştüğü anlık olarak takip edilmektedir.

6-Yurda Kayıt Olanların Sicilinin Araştırılması

Ardıçlar kız öğrenci yurdu olarak yurdumuzda kalma talebinde bulunan kişilerin sicilini araştırmaktayız. Yani yurdumuzda kalmak için talepte bulunan herkesi almıyoruz. Güvenlik soruşturmamızdan başarı ile geçen kişiler ancak yurdumuzda kalabilir.

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunda alınan 6 güvenlik tedbiri ile ilgili önemli bilgiler aktardık. Yurdumuzda sağlanan bu güvenlik tedbirleri sayesinde öğrencilerimiz eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde tamamlayacaklardır.

Sağlanan bu güvenlik tedbirleri sayesinde öğrencilerin eğitim hayatlarında çok daha başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Sizde güvenilir yurt hizmetleri için Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunu seçebilirsiniz.  Ankara Kız Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu yetkililerinden daha detaylı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.